Nissan GT-R Nismo přijede příští rok, nová generace v roce 2015

Spekulacím o tom, zdali bude a zejména pak jaká bude příští generace modelu GT-R od Nissanu můžeme dát ještě čas a prostor. Příští sezónu se ukáže verze Nismo postavená na základech současného gétéerka. Sledujte špionážní video.

Slibovaná verze Nismo se představí ještě letos na autosalonu v Tokiu. Prodej vozu s vylepšeným podvozkem, velkým zadním křídlem, optimalizovanou aerodynamikou a výkonem (420 kW/570 k) začne v první polovině příštího roku. Věříme, že se bude na co těšit. Nissan model GT-R (R35) postupně vylepšuje (již šestým rokem) a verze Nismo by měla být sladkou tečkou na závěr, i když jak bývá u japonských automobilových výrobců zvykem, na samotný závěr výroby čekáme výroční edici. Koncem roku 2015 by měl Nissan představit novou generaci GT-R (R36), která už bude vybavena hybridními technologiemi. V tomto směru už začala spolupráce se společností Williams Advanced Engineering. Ano, to je firma, která mimo jiné provozuje závodní tým v F1. WAE se podílelo na takových projektech jako závodní Porsche 911 GT3R Hybrid, studie Jaguar C-X75 či vítěz Le Mans Audi R18 e-tron quattro. K registraci ochranné známky „R-Hybrid“již došlo, takže netřeba polemizovat o tom, jaký model ji bude nosit. Bude GT-R (R35) Nismo tím nejlepším GT-R vůbec nebo nový hybrid předčí všechna očekávání včetně těch neočekávaných?

Jak je vidět na „paparazzi záběrech“ z Nürburgringu, rychlost a grip připravovanému Nismu nechybí.

Video od monsterchannel24

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.