Nejčtenější články roku 2013 aneb co vás letos zajímalo

TopDrive bilancuje letošní rok z pohledu čtenářského zájmu a diskuzí. Připomeňme si články, které jste letos nejvíce četli a horlivě diskutovali.

TopDrive je sice web o luxusních a sportovních vozech, nicméně tu a tam odbočí k závodním vozům a vozům staršího data narození. Jednou takovou odbočkou z tohoto ranku byl článek Když se sen o voze Škoda 130 RS promění v realitu. Velká čtenost a nezvykle vysoký počet „lajků“ nás přesvědčil o tom, že přinášet články tohoto typu má smysl, stejně jako tzv. průvodcovské články. V těch vás podrobně seznamujeme s konkrétními auty, jejich výběrem, popř. radíme s údržbou nebo technikou jízdy. S technikou jízdy souvisí i ta nejzákladnější věc jako je držení volantu a nastavení sedadla. Této tématice jsme věnovali článek Jak se správně drží volant. Zájem číst a horlivě diskutovat tento článek se projevil takřka okamžitě. Byl to nejdiskutovanější článek letošního roku. 

Z pohledu diskuzí byl v závěsu článek Dodge RAM 2014, kde jste řešili jeho smysl a následně i cenu. Žhavým článkem začátku zimy (která ještě pořádně nepřišla) byl ten o Nákupu pneumatik přes internet. Ten diskutovali zarytí e-shopeři. Nezvykle velkému zájmu se těšil článek o autě, které na našich silnicích bude spíše vzácností, přestože jeho cena není extrémní. Řeč je o Alpině B4 Bi-Turbo. Populární jsou žebříčky, jako například 10 nejlepších aut pro řidiče z 80. let., posledním letošním Top 10 bylo 10 nejslavnějších off-roadů. I příští rok se na podobné výběry můžete těšit. Našim letošním testům budeme věnovat samostatný článek, ale test, který se těšil silnému čtenářskému zájmu byl srovnávací TEST VW Golf vs BMW 1. Krásné ženy a rychlá auta jsou fenoménem už od dob, co auta jezdí po světě. Přestože někteří diskutéři nešetří slovy „chvály“, tak faktem zůstává, že články jako Holky v superautech či dva nedávno zveřejněné kalendáře se setkaly s velkým zájmem. Ti z vás, kteří TopDrive pravidelně sledují i na FacebookuTwitteru, vědí, že kromě odkazů na články tam zveřejňujeme různé postřehy, sdílíme fotky a videa, která se na web nedostanou. 

Děkujeme za přízeň. 

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Přejeme vám hezké Vánoce.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.