MINI promuje: atraktivní nabídka pro studenty, absolventy a zaměstnance vysokých škol

[Tisková zpráva] Studenti vysokých škol, jejich čerství absolventi, ale také zaměstnanci mohou do 31. 12. 2012, či do vyprodání zásob, využít speciální nabídky „MINI promuje“, díky níž lze ušetřit na nákupu nového MINI až 159 900 Kč.

MINI je mladistvá značka plná inspirace, která dokáže zaujmout různé skupiny zákazníků. Pro studenty vysokých škol, ale také jejich absolventy, kteří mají vysokoškolský titul méně než 5 let, a rovněž pro zaměstnance vysokých škol připravila značka MINI speciální nabídku. Připraveno je pět modelů: MINI One, MINI One s paketem Salt, MINI Cooper s paketem Pepper, MINI One Cabrio s paketem Pepper a MINI Cooper Clubman s paketem Pepper. Každý z nich je v rámci této speciální akce nabízen za mimořádně atraktivní ceny, začínající na částce 326 000 Kč včetně DPH. Maximální cenové zvýhodnění oproti standardní nabídce činí 159 900 Kč, což odpovídá 28 %. Akce „MINI promuje“ platí až do konce roku 2012, tedy do 31. 12. 2012, nebo do vyprodání zásob. Pro vozy z programu „MINI promuje“ je samozřejmě připravena i atraktivní nabídka financování od MINI Financial Services. 

Nabídku „MINI promuje“ lze uplatnit pomocí kupónu, který je na facebookových stránkách MINI Česká republika. Zde si zákazník může zvolit konkrétní model, o který má zájem. Tento kupón s platností 45 dní a určený pro odběr jednoho vozu MINI podle daných podmínek se spolu s dokladem o studiu, případně o ukončení studia či zaměstnaneckém poměru předá konkrétnímu autorizovanému prodejci vozů MINI. Prodejce následně na základě předloženého kupónu požadovaných dokladů připraví zákazníkovi finální nabídku.

Více informací je připraveno na speciální stránce www.firstmini.me/cz nebo na facebookových stránkách MINI Česká republika (www.facebook.com/MINI.Ces­ka.republika).

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.