MINI Hyde Park a MINI Green Park

[Tisková zpráva] Nové designérské edice MINI navržené v exkluzivních barevných kombinacích, se specifickou výbavou a s propracovanými detaily podtrhují typickou sportovnost a současně britský styl – dvojice modelů je nabízena po celém světě pro vozy MINI a MINI Clubman.

Stejně tak, jako MINI definuje obraz silnic, královské parky v centru Londýna dávají tomuto městu strukturu a rytmus. Již po staletí jsou oázou klidu uprostřed bouřlivého hlavního města Velké Británie. Nyní tuto britskou tradici oslavuje i dvojice designérských edicí MINI Hyde Park a MINI Green Park spojujících sportovnost a klasický styl. MINI opět ukazuje, že je schopné navrhnout poutavý celek, který je připraven oživit dopravu v městském provozu.

Oba modely jsou na trzích celého světa nabízené ve verzích MINI a MINI Clubman. V závislosti na konkrétním regionu jsou připraveny následující modely: MINI Cooper a MINI Cooper Clubman s výkonem 90 kW/122 k, MINI Cooper D a MINI Cooper D Clubman (82 kW/112 k), MINI Cooper S a MINI Cooper S Clubman (135 kW/184 k) a MINI Cooper SD spolu s MINI Cooper SD Clubman (105 kW/143 k).

MINI Hyde Park: tradiční oslava britského způsobu života. Hlavním rysem MINI Hyde Park je nenápadná elegance. Nevtíravá bílá barva Pepper White se zde spojuje s kontrastními prvky v hnědé barvě Hot Chocolate, která je vůbec poprvé použita na střeše a krytech vnějších zpětných zrcátek. Novinkou u modelu MINI Clubman jsou spodní části C sloupků lakované v barvě karoserie. Aby byl celek dokonale vyvážený, je hnědá barva použita také na pruzích umístěných na kapotě, stejně tak jako bočních linkách.

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.

Uvnitř vozu MINI Hyde Park je použita stejná bílá barva Pepper White, která je zárukou vyváženosti. S celkem vhodně ladí jak čalounění v kombinaci kůže/látka, tak na přání dodávané celokožené čalounění v černé nebo béžové barvě. Přístrojová deska využívá individualizační program MINI Yours, který přináší kůží čalouněnou přístrojovou desku v kombinaci černé a béžové.

Modelem MINI Hyde Park prémiový britský výrobce malých vozů pokračuje v představování speciálních modelů pojmenovaných po městských částech Londýna. Hyde Park s rozlohou 140 hektarů je známé místo, které je zelenou oázou mezi ulicemi Kensington Street a Oxford Street. Kromě jiného právě odsud pravidelně startuje tradiční historická jízda London–Brighton. V roce 2012 se zde bude konat i část olympijských her, konkrétně triatlon a vytrvalostní plavání.

MINI Green Park: ambasador sportovní tradice. Pro Velkou Británii je typické nadšení pro sportovní klání všeho druhu, a právě tento motiv stál u zrodu modelů MINI Green Park. Střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek jsou lakované tradiční zelenou British Racing Green, která vhodně kontrastuje s bílým odstínem Pepper White. Sportovní výraz podtrhují též zelené pruhy na kapotě, stejně tak jako čiré krytky směrovek. Také tento vůz má v případě MINI Clubman spodní části C sloupků lakované v barvě karoserie.

MINI Green Line používá v interiéru bílou barvu Pepper White, která dokonale ladí s dalšími použitými odstíny černé a béžové Polar. Přístrojová deska pochází z programu MINI Yours a vyznačuje se čalouněním černou a béžovou kůží. Pro tyto speciální modely jsou připraveny všechny prvky doplňkové výbavy známé ze standardních modelů MINI.

Jméno MINI Green Park se inspirovalo příjemnou relaxační oblastí v okolí Buckinghamského paláce. Má rozlohu 19 hektarů a spolu s parky Hyde Park a St James` Park tvoří pás zeleně v centru města.

Podobné články:

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.