Delší, širší, větší, ale přesto stále MINI. Nová generace Clubmanu vstupuje na český trh se třemi motorizacemi. Automobil přijde na český trh 31. 10. letošního roku. Zde jsou základní informace, fotogalerie a ceny pro české zákazníky.

Nový Clubman výrazně povyrostl: na délku +27 cm, na šířku +9 cm, rozvor +10 cm, nabízí 5 plnohodnotných sedadel, objem zavazadlového prostoru 360–1250 l a zadní sedadla jsou sklopná v poměru 40:20:40. Palubní deska a ovladače se od hatchbacku neliší, stejně tak paleta tří a čtyřválcových motorů. 

NÁŠ TIP:
Kupujete auto? Podívejte se na nabídku našeho TopDrive bazaru. Auta všech značek za super ceny. A pokud auto prodáváte, pomůžeme vám určit cenu.

Pohled do výbavy

MINI Clubman přijíždí na český trh s bohatou standardní i volitelnou výbavou. K dispozici jsou například LED světlomety, panoramatická střecha, navigační systém Professional, hudební aparatura Harman Kardon, Head-Up Displej, parkovací asistent, adaptivní tempomat či systém varující před čelní srážkou. Připravena je také výbava MINI Connected s integrovanou SIM kartou, která zajišťuje mnoho doplňkových funkcí a bude k dispozici od výroby v listopadu 2015.

Ceny (vč. DPH) nabízených verzí

  • Cooper Clubman (tříválec 100 kW): 591 800 Kč
  • Cooper S Clubman (čtyřválec 141 kW): 700 700 Kč
  • Cooper D Clubman (čtyřválec 110 kW): 668 200 Kč

Součástí standardní výbavy servisní paket MINI Service Inclusive, který po dobu 5 let nebo do ujetí 50 000 km zahrnuje údržbové a servisní práce předepsané výrobcem.