Mercedes-Benz SL65 AMG 45th Anniversary

AMG letos slaví 45. výročí a není lepší způsob oslav, než nabídnout věrným zákazníkům Mercedesu něco opravdu speciálního. Třeba karbonem vyšperkované SL65 s výkonem 630 koní. Máme fotky i video.

Že se v dnešní době downsizingu rozhodl Mercedes-Benz vyrábět vedle SL63 AMG i SL65 AMG, jsme již kvitovali s povděkem. Šestilitrový dvanáctiválec s dvěma turby se jen tak nevidí. V SL65 AMG má výkon 463 kW (630 k) a točivý moment 1 000 Nm. 7stupňový automat, pevná skládací střecha, dlouhý seznam základní a příplatkové luxusní výbavy jsou lákadla, na která se zákazníci mohou těšit od září, kdy šedesátpětka přijde do prodeje. V souvislosti se 45. výročím AMG se ale dočkáme i limitované edice SL65 AMG 45th Anniversary. 45 kusů SL65 AMG dostane speciální grafitový lak, šedá kola, karbonové doplňky zvenku i uvnitř, audio systém Bang&Olufsen a sedačky s funkcí Aircraft. Cenu limitované edice Mercedes zatím neoznámil. 

Promo video

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.