reklama Suzuki

„Máme za sebou již devatenáctou dražbu kalendáře Pirelli. Výtěžek 111 111 Kč bude věnován Masarykovu onkologickému ústavu v Brně. Rád bych poděkoval všem účastníkům dražby a především štědrému vítězi společnosti IMPORTO.cz. Jsem potěšen, že se znovu podařilo propojit téma kalendáře Pirelli s konkrétní pomocí a příspěvkem na léčbu onkologických pacientů“, uvádí Zdeněk Vacl, marketingový manažer společnosti Pirelli Tyre Czech.

„Rubrika Xman.cz, kde se aukce odehrávala, zaznamenala v den dražby nárůst reálných uživatelů o 60 procent oproti dosavadnímu prosincovému průměru. O články a fotogalerie věnované kalendáři Pirelli byl v prosinci mimořádný zájem, celkem společně během celého měsíce vygenerovaly 1,9 milionu pageviews,“ uvedl ke statistikám Tomáš Ventura, zástupce šéfredaktora serveru iDNES.cz

reklama Isuzu

Celosvětové odhalení unikátního kalendáře Pirelli 2020 se odehrálo v italské Veroně 3. prosince s tématem „Hledání Julie“. Tvůrcem kalendáře o 132 stranách se stal známý italský fotograf Paolo Roversi. V České republice proběhlo představení kalendáře o týden později, tedy 10. prosince, v renesančních prostorách Martinického paláce za účasti Zuzany Vejvodové v roli moderující Julie, novinářů, zástupců Masarykova onkologického ústavu a dalších hostů.

Zdroj: Pirelli

Foto: Ivo Wartalský