Jediný celostátní autosalón otevře své brány již 1. října!

[Tisková zpráva] Zatímco se evropská veřejnost potěší automobilovými novinkami i běžnou produkcí na autosalónu ve Frankfurtu již koncem září, o pár dní později, ve dnech 1. až 4. října, bude mít své brány otevřený jediný letošní český autosalón. Výstava Autoshow Praha se uskuteční již po osmnácté, podruhé ve zcela nové podobě.

Pětačtyřicet značek představí svou produkci i nejnovější modely. Očekává se téměř dvacet premiér včetně domácích produktů Hyundai Tuscon a Škoda Superb Combi. Jmenovat lze i další vozy, jako jsou Cadillac ATS-V, Escalade, Corvette C7, Ferrari 488 GTB, Ford Mustang, S-Max a Galaxy, Honda H-RV, Jazz a Type-R, Jaguar XF, Kia Cee’d, Lexus RC 200t, Opel Astra a Corsa, Renault Kadjar, Subaru Levorg, Toyota Auris a Avensis, Volkswagen Touran či Volvo XC90, případně sportovní exot VUHL 05.

Po příchodu se na venkovní ploše návštěvníci seznámí především s užitkovými vozy včetně novinek. Průmyslový palác bude v drtivé většině zaplněn osobními vozy, které představí multidealeři za podpory výrobců a dovozců. Další značky budou vystaveny v Křižíkových pavilónech, kde najdou své místo i dodavatelé příslušenství a doprovodný program. Chybět nebudou ani elektromobily a na své si přijdou i milovníci historie prostřednictvím veteránů a youngtimerů.

Cílem výstavy Autoshow Praha 2015 není jen výstava luxusních značek vozů, ale také možnost nabídnout návštěvníkům svezení ve vybraných vozech formou testovacích jízd. Proto budou pro veřejnost připraveny k testovacím jízdám téměř tři desítky vozů. Dnes již můžeme sdělit, že k dispozici budou vozy značek Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Land Rover, Renault, Škoda a Volkswagen, včetně několika novinek.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Punc celostátní výstavy dodává záštita od Sdružení automobilového průmyslu, která je v České republice čím dál silnější a dá se říci, že tvoří páteř ekonomiky. O jejím růstu svědčí i rostoucí prodeje osobních a užitkových vozů, kterým je výstava Autoshow Praha 2015 především zasvěcena. Pro zajímavost dodejme, že od ledna do srpna letošního roku se v České republice prodalo téměř 153 tisíc nových osobních automobilů, což je proti stejnému období loňského roku o 22 % více.

Termín konání: 1. – 4. 10. 2015

Místo konání: VÝSTAVIŠTĚ PRAHA-HOLEŠOVICE
Průmyslový palác
Křižíkovy pavilóny
Venkovní plocha
Organizátor: INCHEBA EXPO PRAHA spol. s r.o.

Otevírací hodiny

1. 10. 10.00 – 19.00 h
(10.00 – 12.00 – novináři, odborná veřejnost)
2. – 3. 10. 10.00 – 19.00 h
4. 10. 10.00 – 16.00 h

Vstupné

150 Kč dospělí
100 Kč zlevněné
(děti od 6 do 15 let, studenti, důchodci)
300 Kč rodinné (2 dospělí, 2 děti)
zdarma ZTP, ZTP/P

www.autoshowpraha.cz

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.