Je toto BMW řady 4 kabriolet? Neoficiálně ano

Přinášíme vám fotku nového BMW řady 4 v provedení kabriolet, tedy vozu, který si na svou premiéru bude muset tak rok počkat. Není to tedy oficiální, ale je na tom dost pravdy. Podívejte.

Bmwblog.com získal a zveřejnil fotku zachycující podobu BMW 4 Cabrio (F33). Ačkoliv si mnoho z vás může myslet, že je to dílo snílka a že realita bude pak jiná, měli byste vzít v potaz podobu konceptu BMW 4 Coupé. Fotka kabrioletu je naopak reálnější díky klikám dveří a zrcátkům, které používají aktuální vozy BMW. Rovněž si všimněte průduchu v blatníku za předním kolem, který se objevil na nedávno představeném BMW 3 Gran Turismo. Koncept Coupé má tento aerodynamický prvek taktéž. 


Autor: bmwblog.com (?)

Čtyřka cabrio

Kabriolet by se měl na rozdíl od Coupé (Mnichov) vyrábět v Regensburgu a to od listopadu letošního roku. Mezi motory se jistě objeví přeplňovaný dvoulitr (428i) a třílitr (435i). Převodovka bude jak manuální (6st.) tak automatická (8st.). Vůz bude mít hliníkovou skládací střechu a nabídne místo pro čtyři cestující, jak bylo u kabrioletů řady 3 zvykem. Pohon všech kol xDrive si do kabrioletu najde cestu o něco později.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.