Infiniti: „život chlapa končí se založením rodiny“

Reklama Infiniti na velké SUV má u tatínků vzbudit touhu po vlastnictví takového auta. Inspirace scénkou z béčkového filmu z osmdesátek však působí jako parodie na skutečné mužské touhy.

Muži toužící po rychlých autech, krásných ženách, svobodě a rychlosti neexistují. Je to blud, klišé, výplod filmových scénáristů, protože skutečný muž se po založení rodiny zřekne vlastní důstojnosti a pohlavního orgánu. Alespoň nějak takhle by muže ráda viděla automobilka Infiniti.

Reklama na model QX60 od Infiniti USA

O skutečnosti, že reklama klame, ba přímo lže, není pochyb. Ačkoliv reklama cílí na trh Spojených států, herci, kteří v reklamě vystupují, se jako Američané nechovají a vlastně ani tak nevypadají. Ve skutečnosti by totiž na místě spolujezdce neseděla pohledná žena, ale dáma, která váží podobně jako inzerované esůvéčko, a v průběhu jízdy by ve voze létaly hranolky a kolovaly litrové kelímky s Coca-Colou.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.