Dodge Charger R/T Daytona – poctivý hot dog

Venku na parkovišti stojí Dodge Charger R/T Daytona. Sedíme na tribuně. Pivo, hot dog, colu a hranolky už máme, takže závody NASCAR mohou začít.

Sakra chlape, snad na závody NASCAR nepojedeš s tou hybridní krabičkou?! Zbav se toho a kup si pořádný auto. Třeba Charger od Dodge. Verzi R/T a R/T Road and Track modelového roku 2013 můžeš mít v limitované verzi Daytona. Vybereš si buď to Daytona modrou, Pitch černou, Billet stříbrnou a nebo Bright bílou, takže ze čtyř odstínů si snadno vybereš. Kára se odvaluje na 20“ kolech, má černou masku, černé pruhy na kapotě, černé křídlo a černé rámy kolem oken. Žádné parádičky, chápeš? Uvnitř jsou křesla v kůži a alcantaře obšitý modrou nití, nějaký to logo Daytona a plaketa s číslem. Pedály jsou od Moparu, masáž sluchu obstará 10 reproduktorů a 8,4“ displej je zde od toho, abys měl na co patlat umaštěnými prsty. Velké auto si žádá velký motor, přece nechceš, aby tě na semaforech vytrestal puberťák v Hondě. Spolehni se, Daytonu pohání V8 Hemi s výkonem 276 kW (375 k). Krouťák 535 Nm přenáší na zadní kola automat, ale pokud chceš řadit, tak můžeš prostřednictvím pádel pod volantem. Ptáš se, za kolik tohle všechno? Za R/T Daytonu vysolíš $ 32 999, za R/T Road and Track $ 36 445. Pospěš si, bude jen 2500 kusů.

Video

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.