BMW Austria Bank vstupuje na trh provozního financování prodejců BMW

[Tisková zpráva] Nyní jsou pro prodejce BMW k dispozici nové služby pro financování skladových zásob automobilů a motocyklů.

BMW Austria Bank byla založena roku 1991 v Salcburku a v současnosti je nejúspěšnější značkovou bankou na financování automobilů v Rakousku. V roce 2007 získala BMW Austria Bank nové zkušenosti i na zahraničním trhu, a to díky založení pobočky v Řecku. V roce 2012 začala společnost BMW Austria Bank působit také na českém trhu jako další společnost BMW Group, kde od roku 2006 zajišťuje import automobilů a motocyklů BMW Group Česká republika.

Portfolio produktů a služeb komplexně pokrývá potřeby autorizovaných partnerů BMW Group – skladové financování, uvěrové a leasingové produkty pro koncové zákazníky, pojištění a v neposlední řadě také kreditní karty BMW Card. Hans-Peter Mathe, CEO BMW Austria Bank, dodává k tomuto významnému kroku banky: „V České republice nabízí BMW Austria Bank provozní financování skladových zásob autorizovaným partnerům BMW Group a podílí se na rozvoji dealerské sítě BMW. Česká republika je tradiční trh pro rakouské banky a my zde vidíme, spolu s rostoucími prodeji vozů BMW Group, zajímavý obchodní potenciál do budoucna“.

V České republice je za činnost BMW Austria Bank odpovědný Miloslav Langer, který má více než devítiletou zkušenost v oblasti financování automobilů v prémiovém segmentu. V rámci BMW Financial Services pracoval Langer do roku 2010 na pozici Country Manager v České republice, poté působil na centrále v Mnichově a od roku 2012 je zaměstnancem BMW Austria Bank na pozici Manager Commercial Finance.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

BMW Austria Bank je jednou ze čtyř plně licencovaných bank v rámci BMW Group a má pobočky například v Řecku (BMW Austria Bank) a v Německu (Alphabet). Vedle financování produktů BMW Group nabízí také BMW Austria Bank v Rakousku financování fleetových zákazníků formou operativního leasingu (Alphabet) a nekoncernových značek jak v oblasti provozního, tak retailového financování (Alphera).

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.