Stinger – 1. antiradar legální v celé EU!

Multifunkční systémy Stinger Card a Stinger DSI Computer jsou detekční a ochranné high-end zařízení pro dokonalé zabezpečení Vašeho vozidla před různými typy měřičů rychlosti. Navíc jsou certifikované a schválené pro montáž do vozidel v celé EU!

Nizozemská firma Carcomputer B.V. je již přes 20 let průkopníkem ve vývoji high-end detekčních a zabezpečovacích systémů, které v státech jako Holandsko, Německo a Španělsko vyhrály každý seriozní test antiradarů, kterého se zúčastnily.

Nejnovější výrobky této firmy – multifunkční systémy Stinger Card a Stinger DSI Computer – dokážou poskytnout komplexní ochranu před různými typy měřičů rychlosti: mobilními nebo stacionárními radary, úsekovými měřiči rychlosti a s doplňkovým příslušenstvím i před lasery!

Nejdůležitější výhodou obou modelů Stinger je především fakt, že se primárně nejedná o radarové detektory, ale o bezpečnostní a varovné zařízení, které jsou certifikované a homologované v celé EU a všechny komponenty jsou označeny značkou e4 a CE!

2000 Kč leží na zemi

Získejte 2000 Kč třeba na benzín jen za to, že si otevřete účet u mBank. Žádné losování, odměnu dostane každý! Je to vyzkoušené. Chci 2000 Kč za nic.

Každý Stinger je distribuovaný se software, který standardně neumožňuje detekci radarů a laserových měřičů rychlosti a je tak v souladu s legislativou platnou ve většině evropských zemí. Pokud ovšem používáte Stinger v zemi, která detekci radarů nezakazuje, např. ČR, máte možnost do Stingeru nahrát software, který nabídne i tyto funkce a Váš Stinger se tímto změní na luxusní detektor radarů. S pomocí modulu Stinger Laser lze dokonce aktivovat jak pasivní, tak i aktivní ochranu proti laserovým měřičům rychlosti! V zemích, kde je používání antiradarů zakázané, lze zase tyto funkce rychle a jednoduše vymazat.

Stinger Card a Stinger DSI Computer nejsou detekovatelné žádným z detektorů antiradarů, které používá policie v některých státech, kde jsou radarové detektory zakázané.

Multifunkční systémy Stinger jsou v současné době jediná zařízení na trhu, která jsou legální v celé EU a přitom komplexně řeší ochranu Vašeho vozidla jak před radary, tak i před laserovými měřiči rychlosti!

Výhradním distributorem pro­duktů Stinger v ČR je firma Antirada­ry.cz.

Podobné články:

Napsat komentář