Šenkýř Motorsport v top sestavě na GT Open do Spa Francorchamps

Partnerem Richarda Gondy bude aktuální pilot DTM Joel Eriksson

Richard Gonda (SK) a Joel Eriksson (SWE) budou reprezentovat stáj Šenkýř Motorsport v nadcházejícím podniku International GT Open na belgickém okruhu Spa Francorchamps.

Brněnský tým, který se již loni na podzim zúčastnil finálového závodu GT Open v Barceloně, se tak přesně podle plánu od závodu ve Spa zapojí do letošního ročníku tohoto kvalitního šampionátu.

Zatímco slovenský jezdec Richard Gonda se již výbornými výkony zapsal do povědomí evropského GT sportu, pro továrního jezdce BMW Motorsportu Joela Erikssona to bude premiéra s vozem kategorie GT3.  Mladý švédský formulový pilot je nováčkem letošního seriálu DTM. Hned v prvním víkendu této prestižní série na Hockenheimu obsadil v jednom ze závodů vynikající 4.místo.

„Jedná se o společný projekt s továrním týmem BMW Motorsport. Richard i Joel mají naši plnou důvěru, těšíme se na vzrušující víkend na nejkrásnější GP trati světa,“ říká na úvod majitel stáje Robert Šenkýř.

Richard Gonda k tomu pak dodává: “Som veľmi šťastný a vďačný, že budeme spoločne s Joelom hájiť farby tímu Šenkýř Motorsport na tak úžasnom okruhu. V Spa-Francorchamps som mal v minulosti dobrú rýchlosť a budem sa snažiť priniesť ju opäť. I keď s GT3 to pre mňa bude na tomto okruhu premiéra viem, že spolu s tímom spravíme v príprave maximum ako vždy, a potom bude už na mne a Joelovi, aby sme z BMW M6 postupne dostali celý jej potenciál. Konkurencia je silná a dobre rozbehnutá, preto nesmieme nič podceniť.”

Šenkýř Motorsport

Užitečné odkazy: 
www.senkyr-motorsport.com
www.facebook.com/SenkyrMotorsport
www.instagram.com/senkyrmotorsport
www.gtopen.net
https://www.facebook.com/richardgondaofficial/
http://www.joelerikssonracing.com/
https://www.bmw-motorsport.com