Pamela Anderson má svůj závodní tým

Je těžké tomu uvěřit, ale skutečně to tak je – Pamela Anderson se dala na automobilové závody. Zajímá vás jaká je její role, jaký je tým a který vůz používají?

Pamela Anderson založila tým Downforce1, kterému zároveň šéfuje. Tečka. Šok? Možná by bylo pochopitelnější, kdyby se stala „pouze“ jeho tváří, ale není tomu tak, Pamela je šéfka. Do jaké míry šéfuje něčemu, čemu pravděpodobně nerozumí, je už věc druhá, ale smiřme se s faktem, že kdo platí, ten rozhoduje. Automobilové závody nejsou lacinou záležitostí a při shánění sponzorů se známá tvář bezpochyby hodí. Partnerem týmu je organizace na ochranu zvířat Peta, kterou paní Andersonová zastupuje. Tým ale nevznikl na zelené louce, v prostředí automobilových závodů se pohybuje už deset let, takže nyní své zkušenosti zúročí pod křídly Downforce1 by Pamela Anderson, jak je uvedeno na jejich oficiálním webu. S vozem Aston Martin V8 Vantage GTE (V8 4,5 l, 330 kW/450 k, 1150 kg) se zúčastní seriálů European Le Mans Series a International GT Open.

Co je Aston Martin Vantage GTE zač?

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.