Nejdražší bouračka všech dob

Skupina supersportů, rychlá jízda po dálnici, mokro – kombinace, která nemusí vždy skončit happyendem. Své o tom ví několik japonských řidičů. Mezi havarovanými automobily bylo 8 Ferrari, dále pak Lamborghini a Nissan GTR.

V provincii Yamaguchi v Japonsku došlo v neděli 4. prosince 2011 k hromadné nehodě čtrnácti vozů, převážně značky Ferrari. Podle záběrů jde zejména o modely F355, F360 a F430 Scuderia. Mezi havarovanými byl i model 512, dále pak Lamborghini Diablo, Nissan GTR a dva vozy značky Mercedes-Benz. Podle očitých svědků nehodu zapříčinil řidič prvního Ferrari, který na mokré vozovce dostal smyk. Další řidiči už střetu s havarovaným vozem a jeho troskami nedovedli zabránit, čímž vznikla řetězová havárie celé skupiny vozů. Nikdo neutrpěl vážná zranění. Dálnice byla zablokována po dobu šesti hodin. Vyšetřování bylo zahájeno. Odhadovaná škoda podle The Daily Telegraph je 4 miliony USD.

Podobné články:

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.