Z anket na našem serveru vyplývá, že podle čtenářů dělá nejlepší sportovní vozy Lamborghini. Při omezení volby pouze na japonské vozy vede Honda NSX.

Asi jste si již všimli, že do článků zařazujeme nejrůznější ankety na více či méně aktuální témata. Pojďme se s odstupem času podívat na ty, které se věnovaly sportovním vozům.

Nejlepší sportovní vozy dělá Lamborghini 

V článku Král supersportů jsme se ptali, která firma podle vás dělá nejlepší sportovní auta. Výsledek vidíte přímo zde. A pozor, anketa je stále „živá“, takže to, že nejlepší vozy dělá Lamborgini, nemusí za chvilku platit, pokud máte jiný názor a vyjádříte ho.

Kdo si myslíte, že dělá nejlepší sportovní vozy?

Z japonských sporťáků je nejlepší Honda NSX

V článku Konec japonských sporťáků! Nebo ne? jsme si položili podobnou otázku, ale tentokrát omezenou pouze na auta japonské výroby. Anketa prozradila, že za nejlepší japonský sporťák považujete Hondu NSX, ale pozor, opět platí, že anketa je stále živá a pořadí se může změnit.

Jaký japonský sporťák považujete za nejlepší?

Zelená symbolizuje rychlost

V článku Symbo­lizuje zelená barva rychlost? jsme pak zkoumali, jak jste na tom s názorem na zelenou barvu na sportovních vozech. Zelená evidentně nikomu nevadí a žádný konkrétní model vás neoslovil více než jiný. Výsledek ankety neukázal žádné rozdíly, zelená se vám líbí na všech autech.

Který zelený vůz vás nejvíce zaujal?

Závěrem jedna anketa na dnes aktuální téma:

Řídíte v pátek třináctého?