MINI Clubvan – pro podnikatele s citem pro styl

Značka MINI se vedle lidí orientovaných na design zaměřila i na podnikatelský sektor. Důkazem toho je nový model Clubvan, který nabídne 5 dveří, 2 místa a hromadu stylu. Nákladový prostor samozřejmě taktéž.

Když se objevil MNI Clubvan Concept, bylo jasné, že MINI nevystřelilo jen tak naslepo. Nabídnout stylovou dodávku lidem, kteří pro své podnikatelské účely využívají například model Clubman, se přímo nabízí. Clubvan si rozhodně nekoupí někdo, kdo potřebuje do firmy jen dříče na převoz harampádí.

Clubvan je dvoumístný vůz s pěticí dveří. Úzké boční dveře do nákladového prostoru jsou dědictvím po Clubmanu, ze kterého Clubvan vychází. Vzadu je pak dvojice křídlových dveří, které vám otevřou prostor pro 860 litrů nákladu. Ten lze uchytit praktickými smyčkami. Užitečné zatížení činí 500 kilogramů. Původní boční okna nahradil polykarbonát, prosklení zadních dveří bylo zatmaveno a kabinu od nákladového prostoru odděluje přepážka.


Autor: BMW – MINI

Clubvan uveze 500 kg

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Základní výbava není kdovíjak bohatá, ale protože je řeč o MINI, lze připlatit za 16“ a 17“ kola místo původních 15“, dále za polo- či celokožené sedačky, automatickou klimatizaci, xenony a samozatmavovací zpětná zrcátka. Na výběr jsou čtyři barvy karoserie – bílá, modrá, černá a zelená British Racing Green.

Modely

MINI One Clubvan s benzínovým motorem o výkonu 72 kW (98 k)
MINI Cooper Clubvan s benzínovým motorem o výkonu 90 kW (122 k)
MINI Cooper D Clubvan s naftovým motorem o výkonu 82 kW (112 k)

Všechny vozy mají 6stupňovou manuální převodovku, Start/Stop systém, rekuperaci brzdné energie a ukazatel řazení vhodného stupně. Připlatit lze za 6stupňový automat.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.