ISUZU představilo novou generaci pick-upu D-MAX

ISUZU D-MAX přichází na český trh. Sedmá generace nového pick-upu byla kompletně přepracována opticky i technicky a nyní představuje silnou alternativu k SUV.

Společnost ISUZU, jedna z nejstarších japonských automobilek,  investovala do nového modelu D- MAX více než čtyři miliony kilometrů a šest let vývoje. Výsledkem je uvedení nejpokročilejšího a nejmodernějšího vozidla z dílny ISUZU na český trh. Nový D-MAX je již celosvětově úspěšným příběhem a nastavuje nové standardy jako lídr na trhu v Thajsku, který je po USA druhým největším trhem pick-upů na světě. Nový ISUZU D-MAX byl při uvedení na trh oceněn za vysoký bezpečnostní standard. V náročném nárazovém testu EURO NCAP získal pick-up Isuzu D-Max nejvyšší možné hodnocení 5 hvězdiček.

ISUZU D-MAX – robustnost, flexibilita a možnosti přizpůsobení

… se zaměřují na flotily, obce, řemeslné podniky, komunální služby, živnostníky, soukromé osoby i rodiny.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Kompletně přepracované a modernizované standardní vybavení celé řady se zaměřuje na bezpečnost, kvalitu a pohodlí. Zaměřuje se na životní styl a potřeby soukromých zákazníků, jako jsou rodiny a dobrodruzi. Kromě toho lze v novém modelu najít základní hodnoty legendárního tahouna od ISUZU, které jsou nezbytné pro flotilové zákazníky, obce, zahradníky a krajináře i řemeslné podniky. Robustnost, spolehlivost a téměř neomezené možnosti přizpůsobení v závislosti na použití a potřebách. Nejnovější autonomní bezpečnostní systémy a asistenční systémy řidiče, jako jsou pokročilé asistenční systémy ISUZU (ADAS), jsou standardem celé řady. Tyto komplexní bezpečnostní a asistenční funkce podporují řidiče a výrazně zvyšují úroveň bezpečnosti cestujících, chodců, cyklistů a dalších účastníků silničního provozu. Karoserie a podvozek byly rozsáhle přepracovány, aby byla zajištěna robustnost, která zlepší mobilitu v terénu, odolnost a výkon. Společnost ISUZU navíc upravila zavěšení kol pro nejextrémnější podmínky a nabízí tak řidičům lepší jízdnívlastnosti, ovladatelnost a větší pohodlí.

Nový D-MAX je vybaven zcela přepracovaným přeplňovaným vznětovým motorem 1,9 litru ISUZU, který produkuje 120 kW (163 k) při 3600 ot./min a 360 Nm v rozsahu 2000 až 2500 ot./min a splňuje emisní normu EURO 6d. Vyvinuté hnací ústrojí stále umožňuje zatížení přívěsu až 3,5 tuny. Nový D-MAX navíc standardně nabízí nové technologie a funkce konektivity, které zajišťují funkční a pohodlný zážitek z jízdy. Kromě nejmodernějšího informačního a zábavního systému zůstává řidič informován o nejnovějších systémech vozidla prostřednictvím multiinformačního displeje, který zobrazuje údaje o spotřebě paliva a dojezdu, stejně jako sekvence nabídky ADAS.

„Jsem hrdý na to, že nový D-MAX byl navržen na základě zpětné vazby od desítek tisíc řidičů, našich prodejců a médií. Zdokonalili jsme oblasti tradičních řidičů užitkových vozidel, představili jsme funkce vyžadované rodinami a optimalizovali jsme mnoho funkcí tak, aby se D-MAX stal dokonalým všestranným vozem pro rodiny, živnostníky i firmy“ říká Yoichi Takasago, generální ředitel společnosti ISUZU Sales Deutschland GmbH.

Varianty karoserie a vybavení pro větší svobodu

Nový D-MAX bude k dispozici v typech kabin Single Cab, Space Cab a Double Cab a ve čtyřech variantách výbavy: L, LS, LSE a nový špičkový model V-CROSS.

Kromě robustní povahy nabízí D-MAX L největší užitečné zatížení až 1,1 tuny. D-MAX LS boduje elektricky přepínatelnou uzávěrkou diferenciálu, vyhříváním sedadel vpředu a parkovacím asistentem vzadu. D-MAX LSE, který je k dispozici jako Double and Space Cab, nabízí ještě větší komfort a funkce se 7palcovým informačním a zábavním systémem s rádiem DAB+, bezdrátovým systémem Android AutoTM a Apple CarPlay® a také dvouzónovou automatickou klimatizací, Bi-LED světlomety s denními LED světly, nápadná litá kola o rozměrech 7,5 J x 18 palců a mnoho dalšího. Vlajkovou lodí nové řady D-MAX je V-CROSS jako Double Cab. Tento model těží z dalších funkcí, jako je 9palcový informační a zábavní systém, osm reproduktorů a bohatý interiér v černé barvě s koženými prvky. Moderní výrazné prvky vnějšího designu jsou navíc zdůrazněny rozšířenými blatníky.

 

O prodeji vozů ISUZU

Společnost ISUZU Sales Deutschland GmbH sídlí ve Flörsheimu a má silnou síť více než 300 prodejců v Německu, Rakousku, České republice a na Slovensku. Odpovídá za distribuci pick-upu D-MAX a lehkého nákladního vozu řady N. Nový D-MAX prošel nárazovými testy podle postupu EURO NCAP s vynikajícími výsledky, a proto byl oceněn 5 hvězdičkami. ISUZU Sales Deutschland GmbH je společný podnik mezi společnostmi Mitsubishi Corporation a ISUZU. Další informace najdete na novém webu: https://www.isuzu-motors.cz/

Více obrázků naleznete v galerii

Zdroj: ISUZU Sales Deutschland GmbH

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.