Na okruhu v Mostě se proháněly vozy značek Ferrari a Maserati. Scuderia Praha v nich učila své zákazníky bezpečně jezdit.

Společnost Scuderia Praha, výhradní dovozce značek Maserati a Ferrari pro Českou republiku, uspořádala pro své klienty na závodním okruhu v Mostě další díl série řidičských tréninků s názvem Scuderia Driving Experience.

Zážitkový program Scuderia Driving Experience se uskutečnil letos již poněkolikáté. Po úvodním lednovém setkání na zasněženém polygonu u letiště v Dlouhé Lhotě u Příbrami se tentokrát majitelé vozů Ferrari i Maserati společně potkali na závodním okruhu v Mostě. Roli instruktora sportovní a zároveň bezpečné jízdy na sebe vzal Josef Král, profesionální závodní jezdec týmu Scuderia Praha. Řidiči se učili naplno využít možností svých sportovních vozů a alespoň na chvíli se mohli vcítit do rolí závodních jezdců.

„Prodáváme jedna z nejrychlejších aut na světě, jejichž sportovní potenciál je daleko za hranicí běžného smrtelníka. Jen v loňském roce u nás přibylo do rodiny Ferrari 49 majitelů, u Maserati dokonce 104. Letos očekáváme ta samá čísla. Myslíme si, že právě možnost naučit se pod taktovkou profesionálů výkonné modely bezpečně ovládat, ale i naplno využívat jejich možnosti je to, co naši zákazníci v rámci rozšiřování služeb uvítají,“ vysvětluje výkonný ředitel Scuderia Praha Petr Kudláček.

NÁŠ TIP:
Kupujete auto? Podívejte se na nabídku našeho TopDrive bazaru. Auta všech značek za super ceny. A pokud auto prodáváte, pomůžeme vám určit cenu.

Součástí programu byly také ukázky jízdy závodní divize týmu Scuderia Praha, která má za sebou více než deset let úspěšného působení v prestižních šampionátech. Vozy připravené Scuderií Praha vyhrály například závod Evropské série Le Mans, závod na 24 hodin v Barceloně nebo populární pohár Ferrari Challenge.

Akce Scuderia Driving Experience je určena především stávajícím klientům. Scuderia Praha chce ale jejím prostřednictvím oslovovat také potenciální zákazníky. Ti si mohli například v rámci doprovodného programu otestovat vozy Maserati v běžném provozu.

Podívejte se na fotogalerii z akce

Scuderia Praha a. s. je jediné oficiální prodejní a servisní zastoupení značek Ferrari a Maserati v České republice. Prodej i servis s nimi spojený zajišťuje už přes deset let.