České Ferrari získává do svých řad novou posilu. Ředitelem týmu se stává Richard Vegera

Praha 17. 1. 2018 – Společnost Scuderia Praha, která je výhradním distributorem značek Ferrari a Maserati v České republice, přivítala ve svém týmu Ferrari nového ředitele. Tím se stává Richard Vegera, který do Ferrari přechází ze společnosti Porsche Inter Auto CZ.

Richard Vegera převzal pozici ředitele týmu Ferrari začátkem roku 2018. V minulosti působil téměř dvacet let ve společnosti Porsche Inter Auto CZ, a to v rámci prodejního týmu Porsche na pozicích vedoucího prodeje a brand manažera. Od roku 2009 navíc zastával pozici výkonného ředitele Porsche centra Praha, kde měl na starosti kompletní management prodeje, výroby, komunikaci s výrobcem, plánování prodejů a prezentaci značky Porsche v České republice.

Richard Vegera také zajišťoval tvorbu strategie a působení značky na českém trhu či koordinaci poboček v Brně a Ostravě. Podobná náplň práce ho čeká také v týmu Ferrari. „Jsme moc rádi, že můžeme ve svých řadách přivítat velice zkušeného manažera, kterého jsme se rozhodli přivést v rámci zkvalitňování a rozšiřování služeb v České republice. Věříme, že právě Richard Vegera nám pomůže nadále rozvíjet značku Ferrari a poskytovat našim současným i potenciálním zákazníkům ten nejlepší servis,“ řekl Petr Kudláček, který zůstává generálním ředitelem společnosti Scuderia Praha.

Scuderia Praha v letošním roce navázala na úspěšná předchozí léta, když prodala celkem 90 vozů značky Maserati a dalších 40 vozů Ferrari. I přesto si společnost pro rok 2018 klade ještě vyšší cíle. „Rádi bychom v následujícím roce přivítali co nejvíce nových zákazníků. Primárním cílem je pro nás však zlepšování služeb, které poskytujeme našim klientům. Chceme, aby od nás získali vše, co potřebují, a cítili se u nás co nejlépe,“ dodal Kudláček.

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Scuderia Praha a. s. je jediným oficiálním prodejním a servisním zastoupením značek Ferrari a Maserati v České republice. Prodej i servis s nimi spojený zajišťuje už přes deset let.

 

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.