BSR a Opel Astra 1.4T 140 HP, MY 2010 – 2014

Švédský úpravce BSR představuje optimalizační software řídící jednotky motoru pro vozy Opel Astra 1.4T 140 HP, MY 2010 – 2014. BSR uskutečňuje měření nárůstu výkonu na seriózní úrovni porovnáním naměřených skutečných hodnot jak originálního, tak BSR nastavení, vždy prováděných identickým způsobem na špičkovém měřícím zařízení Rototest. (Porovnání originálních hodnot výkonu předkládaných výrobcem vozu a naměřených hodnot po optimalizaci může být z důvodu odlišného způsobu měření zavádějící)

Originální hodnoty výkonu (předloženo výrobcem  vozu): 140 HP/200 Nm

Originální hodnoty výkonu (měřeno BSR): 139 HP/208 Nm

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.

Hodnoty výkonu s optimalizací BSR (měřeno BSR): 167 HP/247 Nm

Naše měření ukazují, že optimalizace BSR přináší skutečný nárůst 28 HP a 39 Nm!

Průměrné zkrácení doby pružného zrychlení na 4. rychlostní stupeň činí  příjemných 25%.

Díky přiložené  PPC3 jednotce probíhá optimalizace snadno přes diagnostickou zástrčku OBD bez nutnosti zvednout kapotu nebo použít nářadí. Stejně tak lze dle potřeby nastavení vozu kdykoliv vrátit zpět do originálního nastavení a je otázkou doslova jen pár minut.

BSR Záruka na pohonné ústrojí a BSR Tuning záruka

Obě záruky, jak BSR Záruka na pohonné ústrojí pro hnací trakt (max. 4 roky / 120.000 km), tak BSR Tuning záruka s aktualizacemi softwarového nastavení po servisní prohlídce zdarma jsou součástí každého tuningového kitu.

 Veškeré informace o této novince naleznete zde:  http://www.bsrczech.cz/pro­dukty/t2670/

Podobné články:

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.