Subaru WRX STI tS Type RA

Chtěli byste vychytané eSTIčko přímo od specialistů z továrny? Tak to si nechte zajít chuť, protože tohle v Čechách nekoupíte. TopDrive hledá náhradní řešení.

Japonci mají jednu nehezkou vlastnost, to nejlepší si vždy nechávají pro sebe. Platí to i pro nově představenou verzi WRX STI tS Type RA, která vznikne ve 300 kusech určených pro japonský trh. Vychází z „běžné“ verze WRX STI, která je dostupná na našem trhu a přidává spoustu lákadel pro nadšené subaristy, kterým tepe v hrudi srdce typu boxer. Kromě tří speciálních barev – Tangerine Orange Pearl, Satin White Pearl a Mica Blue jsou tu lákadla jako přední lízátko pod nárazníkem, černé exteriérové prvky místo chromovaných a černá kola. Na mlhovky se zapomnělo. To důležité se ale skrývá pod povrchem – 6pístkové brzdy vpředu, jiné tlumiče a pružiny, jiná ramena, další výztuhy a vzpěry či rychlejší převod řízení. Pokud by i to bylo málo, pak je tu balíček NBR Challenge obsahující karbonový zadní spoiler, kožená sedadla Recaro a kovaná černě lakovaná 18“ kola BBS obutá do pneumatik Bridgestone Potenza RE070.

Česká cesta

Subaru naštěstí nabízí dost věcí jako příplatkovou výbavu, takže pokud se obejdete bez znáčků označující limitovanou edici, tak zmíněná sedadla Recaro můžete mít taky, lehčí disky Enkei, zkrácené řazení a řadu vylepšení ať už na aerodynamice či na podvozku rovněž. Nejsme si jisti, s jakým obutím se prodávají WRX STI na našem trhu, ale sehnat nějaké polozávodní pneumatiky včetně RE070 není problém. Specialistů na performance díly pro Subaru je nespočetně, takže máte-li zájem své STI vyladit, pak záleží jen na vaší peněžence. Jinak tato speciální WRX STI bude možná poslední verzí stávajícího modelu…

Video od Subaru

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.