Skupina amatérských cestovatelů se vydala pokořit severskou zimu a polární kruh!

Není to jenom výlet do Skandinávie, jak by se mohlo zdát. Studenti se rozhodli jít vlastní cestou za dobrodružstvím a otestovat, kde mají své hranice. Je to Expedice Artic Circle. Cesta napříč skandinávskými zeměmi až za polární kruh. Náročný cestovatelský plán na hraně adrenalinu, kde se mladí cestovatelé budou spoléhat jen sami na sebe a zásoby, které si s sebou ponesou. 

 „Jsme nároční, a když něco chceme, musíme si to připravit sami. Po půlročním cestovatelském půstu jsme museli vymyslet, kde doplníme adrenalinový deficit. Volba padla na Skandinávii, krajinu námi neobjevenou. A protože to samo o sobě nestačí, pojedeme až na hranice svých možností, kam až za polární kruh to půjde. Otestujeme tak sami sebe. Budeme se navzájem hecovat a určitě nás popoženou i zásoby energeťáku Rockstar, který máme na cestu. Každopádně to bude rozhodně dobrodružství“, říká člen výpravy Michal Petřík. 

 Expedice je další z řady projektů, které podpořil výrobce energetických nápojů Rockstar a které pomáhají realizovat neobyčejné cesty mladých lidí až na samé hranice jejich možností. Na dobrodružné cestě jim budou doplňovat zásoby energie mimo jiné právě vitamíny a povzbuzujícími výtažky nadupané drinky.Přejeme celé expedici šťastnou cestu, kterou budeme pozorně sledovat všemi dostupnými kanály!

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.