Společnost Betoptek představuje parkovací asistenty nové generace. Žhavou novinkou od Betoptek je parkovací asistent s českým hlasovým upozorněním na překážku.

Společnost Betoptek, která je předním výrobcem parkovacích senzorů již od roku 2002, představuje na trhu parkovací asistenty nové generace s funkcí ignorování tažného a regulací vysílacího oblouku snímačů, což značně zjednoduší amatérské instalace provedené svépomocí.

Velmi časté chyby při instalaci parkovacích senzorů jsou: špatné umístění snímačů na nárazníku a také chybná (nízká) montážní výška, což v důsledku způsobuje falešné alarmy. Nová jednotka by měla eliminovat všechny tyto problémy, které při montáži senzorů vznikají.

Parkovací senzory Betoptek se vyznačují vysokou stabilitou a je na ně standardně poskytována záruční doba 3 roky. Široká paleta parkovacích snímačů uspokojí i náročné zákazníky.

Žhavou novinkou od Betoptek je také parkovací asistent s českým hlasovým upozorněním na překážku, velice poptávaný a žádaný pomocník za celkem příznivou cenu.

Radost a bezpečnost z parkování Vám přináší internetový obchod www.Auto-Moto-Elektronika.cz.