Na návštěvě v největší a nejmodernější prodejně Audi v ČR

Velikostí a vybavením aspiruje showroom Audi v Praze-Kunraticích na vlajkovou loď mezi prodejnami Audi ve střední a východní Evropě. Součástí komplexu je servisní zázemí s vybavením pro elektrickou mobilitu. Velkou novinkou je také prodejní koncept Audi Sport.

Auto Jarov Kunratice

Nové dealerství Auto Jarov Kunratice je prvním autosalonem značky Audi v České republice s prezentací vozidel na dvou vnitřních podlažích a kryté střešní ploše. V suterénu objektu je umístěno parkoviště propojené tunelem se sousedním autosalonem značky Volkswagen. Hlavní cílovou skupinou kunratického showroomu jsou soukromí zákazníci. Právě pro ně je zde připraveno zázemí nového prodejního konceptu, který Audi nyní celosvětově zavádí – Audi Sport. Ten je specifický prodejními prostory (v ČR bude jen u čtyř dealerů značky Audi), s vlastní prezentací a proškoleným personálem. Cílem je poskytnout zájemcům o nejvýkonnější modely (RS a R8) specifický zážitek při výběru a nákupu sportovního automobilu. Připomínáme, že Audi Sport zastřešuje činnost značky na poli motorsportu, nyní se přidává propagace a prodejní koncept silničních modelů RS a supersportu R8.

Značka Audi pokračuje v produktové (aktuálně nabízí 50 modelů) a marketingové ofenzivě prostřednictvím financování a pojištění, servisních balíčků, paketů výbav a 4leté záruky na nové vozy. Audi reflektuje růst trhu (celosvětově i v ČR) s luxusními vozy a zvyšující se podíl vozů kategorie SUV. V roce 2016 budou prezentovány modely A4 allroad, Q1, Q5 a výkonná SQ7.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.