Na křídlech luxusu

Jste-li král, princ, hrabě, vévoda, kníže, prezident či diktátor, pak je tento článek určen vám.

Vážená Výsosti,

protože k přepravě Vaší osoby používáte pro oficiální účely vůz Rolls-Royce Phantom, bylo by krajně nevhodné užívat tentýž vůz i pro mimo pracovní aktivity. V rámci zachování nejvyšší možné reprezentativnosti doporučujeme svěřit důvěru opět značce Rolls-Royce, konkrétně modelu Ghost. Tento 5399 mm dlouhý vůz je možno zakoupit i v prodloužené verzi (5569 mm), která nabídne více místa pro nohy, ale to nejvíce ocení Vaše choť cestou na ples. Pro tento aristokratický automobil nabízí výrobce výběr z dvanácti odstínů laku karoserie, devět odstínů té nejjemnější kůže použité v interiéru a šest druhů dřevěného obložení.


Autor: Rolls-Royce

prodloužená verze modelu Ghost

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Zavazadlový prostor pojme 490 litrů zavazadel, což je ideální velikost pro přepravu zavazadel na víkendový pobyt v letním sídle. Pro srovnání, takto velký zavazadelník mají kombi střední třídy, se kterými jezdí Vaši poddaní.


Autor: Rolls-Royce

Ghost

Technické údaje budou, Vaše Výsosti, konzultovány s Vaším osobním řidičem, ale můžete být klidný, model Ghost je poháněn dvakrát přeplňovaným motorem V12 o objemu 6,5 litru. Výkon 420 kW a točivý moment 780 Nm byly shledány jako dostatečné pro přesuny mezi dostihovou dráhou a golfovým klubem. V případě nutného úniku před papparazzi je 2,5 tuny vážící vůz schopen akcelerace na stokilometrovou rychlost za pouhých 4,9 sekundy a jeho maximální rychlosti dosahuje 250 km/h.


Autor: Rolls-Royce

pracoviště řidiče

Protože Vaše Výsost občas ráda řídí sama a roční Bentley Continetal GT s patnácti sty najetými kilometry už dovršil své služební stáří, byla učiněna nová objednávka. Opět Bentley Continental GT, tentokráte však ve specifikaci Mulliner. Elegantní naturel vozu byl obohacen o prvky evokující dynamiku. Došlo na kosmetické změny patrné v náraznících, kryty zrcátek pokryté karbonovým vláknem a originální hliníková kola.


Autor: Bentley Motors

Continental GT Mulliner

Interiér bez nejmenších pochyb nabídne vybrané materiály a otisk ruční práce zaměstnanců automobilky Bentley. I v tomto voze se lze spolehnout na vybrané chování dvanáctiválcového motoru nabízející nemalou dynamiku až do rychlosti necelých 320 km/h.

Podobné články:

1 komentář u „Na křídlech luxusu“

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.