Dvě legendy zahajují výjimečnou spolupráci

Švýcarská luxusní hodinářská manufaktura TAG Heuer a německý výrobce sportovních vozů Porsche oznámili své nové partnerství: autentické spojenectví mezi dvěma značkami, jejichž společná DNA je ukotvena v motoristickém a závodním dění. Začíná komplexní a dlouhodobá spolupráce od vývoje produktů až k vítězstvím ve sportovních soutěžích. Nové hodinky, TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph, jsou představeny jako první společná oslava ikonických značek.

Generální ředitel TAG Heuer Frédéric Arnault říká, že nastal správný čas na partnerství jeho značky s Porsche: „TAG Heuer a Porsche mají samozřejmě společnou historii a hodnoty, ale co je důležitější, sdílíme shodný postoj k životu. Stejně jako Porsche jsme v srdci bojovníci, vždy ve snaze o nejvyšší výkon. Díky této alianci se TAG Heuer a Porsche konečně oficiálně spojili po desetiletích blízkých setkání a vytvoří bezkonkurenční zážitky a produkty pro zákazníky a fanoušky, kteří jsou nadšení jak pro naše značky, tak pro to, za čím si stojíme. “

„Silné přátelství naší značky se společností TAG Heuer existuje již desítky let a jsem více než šťastný, že nyní podnikáme další kroky v rámci strategického partnerství,“ říká Detlev von Platen, člen výkonné rady pro prodej a marketing ve společnosti Porsche AG. „Spojujeme to, co naši zákazníci na nás obou milují nejvíce: nezaměnitelné dědictví, vzrušující sportovní události, jedinečné životní zkušenosti a plnění snů.“ Oba se snažíme vytvořit co nejvíce unikátních, magických momentů pro naše komunity. Nyní se těšíme, až to uděláme společně. “

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

 

Chronograf TAG Heuer Carrera Porsche

Carrera: ikonické jméno, která je po generace spojováno s TAG Heuer a Porsche – byla to přirozená volba pro první kreativní spolupráci obou značek. Pocta dědictví dvou legendárních jmen, ať už na závodní dráze, nebo mimo ni. Nový chronograf ukazuje, čeho mohou obě značky společně dosáhnout.

Chronograf TAG Heuer Carrera Porsche je vynikajícím příkladem spolupráce obou značek. Vychází z designu Carrera Sport Chronograph společnosti TAG Heuer a jeho výrazná stupnice tachymetru gravírovaná na lunetě přináší řadu funkcí inspirovaných designovou podstatou Porsche. Tento chronograf, který je přesvědčivým spojením dvou ikon výkonu, kvality a inovace, je plynulým spojením vesmírů Porsche a TAG Heuer a odráží dokonalost obou jmen.

Na lunetě je viditelný vyrytý nápis Porsche a nezaměnitelným stylem jsou zobrazeny také indexy. Barvy Porsche červené, černé a šedé – které také připomínají historické modely Heuer – jsou začleněny do designu hodinek. V průhledu zadního víčka zaujme oscilační závaží designované do podoby závodního volantu Porsche. Je zdobeno potiskem „Porsche“ a „TAG Heuer“. Asfaltový reliéf ciferníku vytvořený speciálně pro tyto hodinky dokonale vyjadřuje vášeň pro silnici, zatímco arabské číslice odkazují na čísla na palubní desce skvělých sportovních vozů Porsche.

Tyto průkopnické hodinky jsou prezentovány buď na měkkém řemínku z luxusní telecí kůže s výrazným prošíváním, které připomíná interiér Porsche, nebo na ocelovém náramku s prvky závodního designu. Srdcem tohoto chronografu je vlastní manufakturní strojek Caliber Heuer 02 s impozantní 80ti hodinovou rezervou chodu. Oscilační pastorek a sloupové kolo mechanismu chronografu zvýrazňují odvěkou snahu obou značek po absolutní přesnosti.

A konečně, TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph jsou speciální edicí hodinek a jsou dodávány ve speciálním balení ušitým na míru s barvami a stylem, které ladí s pozoruhodnými hodinkami uvnitř. Krabička v černém provedení obsahuje loga TAG Heuer a Porsche v bílé barvě. Uvnitř boxu je černé cestovní pouzdro s nezaměnitelně červeným interiérem Porsche.

Oficiální partnerství mezi TAG Heuer a Porsche může být na startovní čáře, ale bylo postaveno na pozoruhodném základě: společném dědictví a zájmech dvou velmi oblíbených a dynamických luxusních značek. Je to přátelství odrážející sny a touhy vizionářů obou zakládajících rodin. Jedná se o skutečnou spolupráci vyvíjenou po desetiletí na nejnáročnějších závodních tratích světa a na zápěstí pilotů, kteří byli samotným ztělesněním hesla Jacka Heuera: „Čas nezastavuje. Proč bychom měli stát my? “

Zdroj: TAG Heuer

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.