Audi A4 – nejméně poruchová ojetina podle DEKRA

Audi A4 se jako vozidlo s nejmenším výskytem závad dostalo do čela žebříčku v hodnocení ojetých vozů společností DEKRA za rok 2011. Vůz značky Audi tak počtvrté za sebou zvítězil v celkovém hodnocení.

S titulem „Nejlepší vůz všech tříd“ vyznamenává společnost DEKRA každoročně model, který vykazuje ve třech kategoriích podle počtu ujetých kilometrů nejmenší výskyt závad.

V rámci hodnocení ojetých vozů (Gebrauchtwagen­report) kontroluje nezávislá zkušebna DEKRA jejich kvalitu a bezpečnost. Z 15 milionů kontrolovaných vozů rozdělených do osmi různých tříd sestavuje DEKRA pro každý typ vozidla specifický profil objevených závad ve třech kategoriích podle počtu ujetých kilometrů. „Nejlepším vozem všech tříd“ se stává model s nejnižší průměrnou hodnotou ze všech tří kategorií podle počtu ujetých kilometrů.

Od zavedení hodnocení v roce 2008 byl nejspolehlivějším vozem s nejmenším výskytem závad vždy model značky Audi. V uplynulých třech letech vedlo celkové hodnocení Audi A6, letos se stalo „Nejlepším vozem všech tříd“ Audi A4.

Komu důvěřujete v otázce spolehlivosti automobilu?

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

2 komentáře u „Audi A4 – nejméně poruchová ojetina podle DEKRA“

  1. To by som rád vedel kde na to chodia. Vyriešiť napojenie hydraulickej spojky pomocou plastového kónusu, dvoch O-krúýážkov a závlačky je holý nezmysel. Spojka na starej Škode 120 bola lepšie vyriešená. Tie O-krúžky zvyknú bez varovania povoliť a z ničoho nič hydraulika vytečie. Auto je z minúty na minútu nepojazdné, zbytočné prestoje, zákazníci nespokojní že sa cesta natiahne. Takto je tam vyriešených kopec vecí. Pre mňa to spolahlivé nieje. Ani trochu. Paradoxne sa to stane keď človek zastaví niekde ďaleko v cudzej krajine.

    Tak ako nemci vedia robiť kvalitné a spoľahlivé nákladné autá a autobusy, tak osobné autá dokážu dokonale odfláknuť.

    Odpovědět

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.