Ares Pantera je supersportovní retro

Retro zřejmě frčí i mezi zbohatlíky. Těžko si lze jinak vysvětlit některá luxusní nebo sportovní auta, která na tuto notu hrají. Jedním z nich je nová Ares Pantera. Inspirací pro její vzhled i název bylo slavné De Tomaso, které se v Itálii vyrábělo mezi lety 1970 a 1991.

Nejznámější model dnes již neexistující automobilky proslul vysokou poruchovostí, ale i nádherným designem z pera Toma Tjaardy. Project Pantera karosárny Ares na něj mnoha linkami zcela jasně odkazuje.

Přečtěte si také: Automobilka Škoda Auta posiluje spolupráci s Čínou

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

V útrobách nového vozu pracuje známá moderní technika z Lamborghini Huracán. Platforma i desetiválec o objemu o objemu 5,2 litru pochází ze supersportu, který se prodává již tři roky. Novinkou není ani automatická dvouspojková převodovka DSG, která umí ke všem kolům poslat sílu všech 580 koní.

Výroba má v Modeně odstartovat příští rok na jaře. Výrobce počítá s významně individualizovanými objednávkami, které zvýší cenu už tak jistě exkluzivního zboží. Ačkoli zástupci Aresu zatím nepřišli s informací, kolik kusů hodlají celkem vyrobit, nelze očekávat, že by se dostali do vysokých čísel.

Tip: Pro výhodný operativní leasing využijte 123auta.cz/operativni-leasing

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.