ALCAR spustil akci Elegance i v zimě

[Tisková zpráva] ALCAR BOHEMIA vyhlásil od 1. září svojí tradiční podzimní akci na litá kola Elegance i v zimě. Vedle oblíbeného webového konfigurátoru kol tak motoristům usnadňuje výběr zimních litých kol také touto tradiční akcí, ve které nabízí kvalitní litá kola vhodná pro zimní provoz za akční ceny.

ALCAR ze svého širokého sortimentu více než 90 designů litých kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT a ENZO předvybral a doporučil pro zimní období 10 designů, které si motoristé mohou pořídit v rámci akce Elegance i v zimě. Jsou jimi AEZ Reef si, AEZ Yacht, AEZ Yacht dark, DOTZ Freeride si, DEZENT TE, DEZENT TE dark, DEZENT TH si, DEZENT TX, DEZENT TX graphite a ENZO G. 

V akci Elegance i v zimě si mohou zákazníci objednat i dvě úplné novinky DEZENT TX a TX graphite. Pětipaprskové TX se stříbrným lakem působí čistým, sportovním dojmem zatímco konkávní paprsky TX graphite s matně grafitovým lakem zdůrazňují individualitu každého vozu. Designy TX a TX graphite je možné v rozměrech od 14 do 18 palců zakoupit u prodejců již nyní. Díky dostupným variantám pro vozy se 4– i 5děrovým uchycením jsou tyto novinky schválené pro širokou řadu nejprodávanějších automobilů.

Výhodná nabídka kol od ALCARu v kompletu se senzory TPMS

ALCAR BOHEMIA podpořil podzimní nabídku litých i ocelových kol jejich výrazným zvýhodněním v případě nákupu kol v kompletu se senzory TPMS. Při koupi kol značek AEZ, DOTZ, DEZENT, ENZO, ALCAR STAHLRAD a ALCAR HYBRIDRAD společně se senzory TPMS tak mohou motoristé dosáhnout významné finanční úspory. ALCAR u dodávaných senzorů zároveň ručí za jejich kompatibilitu se zakoupenými koly i s daným vozidlem. ALCAR je poskytovatelem komplexního řešení TPMS, pneuservisům dodává nejkvalitnější možnou diagnostiku značky ATEQ a senzory od všech hlavních výrobců. 

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Vedle vlastních senzorů ALCAR T-Pro nabízí také senzory od firem Schräder, VDO a TRW včetně OE senzorů a umí tak senzory vybavit takřka 100 % automobilů jezdících po našich silnicích. ALCAR se soustředí také na odborné poradenství a praktická školení pneuservisů, aby mohli být motoristé u každého pneuservisního partnera spolehlivě obslouženi, a to nejen v tradiční oblasti kol a pneumatik, ale také v rychle se rozvíjejícím segmentu TPMS.

Podobné články:

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.