Vydělávat si peníze hraním z pohodlí a tepla domova je pro mnoho lidí nesmírně lákavé. Jednou z možností, jak toho dosáhnout je online poker. Prakticky každý se může stát ziskovým hráčem a vydělávat měsíčně velmi slušné peníze.

Vydělávat si peníze hraním z pohodlí a tepla domova je pro mnoho lidí nesmírně lákavé. Jednou z možností, jak toho dosáhnout je online poker. Prakticky každý se může stát ziskovým hráčem a vydělávat měsíčně velmi slušné peníze. Je však potřeba věnovat tomu úsilí a čas. Ti nejlepší hráči si pak dokáží vydělat částky, o kterých se většině lidí může jen zdát. Stačí se třeba podívat na takové hráče jako je Martin Staszko, který si pokerem dokázal vydělat již desítky milionů. Rozhodně však platí, že bez práce nejsou koláče.  Výukový server Poker-Arena.cz | online poker zdarma nabízí zájemcům strategické články a výuková videa jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Na diskusních fórech se můžete zeptat na vše, co vás zajímá, a nemusíte se bát, že vy vaše dotazy zůstali bez odpovědi. 

Online poker – fenomén posledních let

Poker jako takový zažívá v posledních letech nebývalý rozmach po celém světě a stal se bez nadsázky nejpopulárnější karetní hrou na světě. Jedním z důvodů nesmírné obliby této hry je možnost hrát z domova na internetu. Poker na online hernách dnes hrají bez ohledu na denní dobu stovky tisíc lidí – značná část hraje no limit Texas holdem a většinou hrají na největší online herně PokerStars nebo druhé největší herněParty Poker. Důležitou roli hraje také fakt, že je možné hrát na internetu poker zcela zdarma.

Jedním z dalších důvodů, proč je poker tak nesmírně oblíbený je to, že pravidla pokeru nejsou složitá a lze se je naučit během několika málo minut.  Dobře a přehledně zpracované je má například nejlepší český výukový portál Poker-Arena.cz | online poker zdarma.

Jednou z prvních věcí, které byste se měli naučit, je pořadí výherních kombinací, které si můžete prohlídnout například zde: Poker Texas Holdem – kombinace

Jakou online hernu zvolit – PokerStars

Důležitým faktorem pro výběr online poker herny je bezpečnost a spolehlivost herny a pak také počet hráčů, který zde hraje. V obou případech je jednoznačně nejlepší volbou největší online pokerová herna na světě PokerStars.  Bez ohledu na denní dobu zde najdete desítky a stovky tisíc hráčů a dostatek akce. Doslova každých pár minut začínají velké pokerové turnaje často s garantovanými částkami na výhru přesahujícími desítky tisíc amerických dolarů. Za zmínku pak ještě stojí vynikající zákaznický podpora fungující 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zaregistrovat se na herně a začít hrát je otázkou několika málo minut – přehledný návod na registraci na PokerStars si můžete prohlédnout zde.

Hraní pokeru zcela zdarma

K tomu, abyste se pustili do hry, nepotřebujete vkládat žádné finanční prostředky. Poker na internetu si můžete zahrát zcela zdarma a vyzkoušet si ho ještě předtím, než se rozhodnete pustit se do hry o reálné peníze. Další možností jak si zahrát zdarma jsou online turnaje, které se nazývají freerolly. V těch lze bez investice získat peníze, které jsou pak výborným odrazovým můstkem pro vytvoření vlastního kapitálu. Nejeden pokerový online profesionál se může pochlubit, že svou kariéru rozjel zdarma díky úsilí a disciplíně. Jednou z možností je například PS liga na herně PokerStars určená výhradně pro české a slovenské hráče s řadou pravidelných freerollů.