Mitsubishi L200 přijíždí v nové výkonové verzi plus

M Motors CZ představuje pro český trh dvě novinky v podobě druhé výkonové varianty modelu Mitsubishi L200 a prodloužené záruky.

Nové Mitsubishi L200

Verze L200 Plus zákazníkům nabídne špičkový výkon 173 k a 502 Nm, současně také od 17.února přichází rozšíření tovární záruky na 7 let / 150 000 km.

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.

„Zavedením obou novinek pro model L200 zajistíme nejen jeho lepší konkurenceschopnost v rámci segmentu pickupů, ale také zvýšení zůstatkové hodnoty a tím také atraktivitu pro potenciální soukromé i fleetové zákazníky“, zmiňuje Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

173 k / 502 Nm – L200 Plus

Abychom rozšířili a zatraktivnili naši nabídku, přinášíme na trh druhou výkonovou verzi oblíbeného modelu Mitsubishi L200. Pro toto navýšení ze současných 150 koní na 173 koní využíváme patentovanou vysoce spolehlivou technologii úpravy parametrů motoru od společnosti Steinbauer. Jednotka je přizpůsobena přímo na parametry naší L200, kdy přináší významné zlepšení parametrů, při zachování plynulého průběhu v celém spektru otáček. Certifikace je zaručena schváleními TÜV Austria a Ministerstva dopravy ČR.

„Výkonem se přibližujeme naší nejhlavnější konkurenci, ovšem hodnotou krouticího momentu jsme nyní nejlepší. Ve spojení s nízkou hmotností našeho vozidla je to příslib velmi slušné dynamiky, na kterou zákazníci budou jistě pozitivně reagovat“ dodává Vladimír Hejna.

V zákaznickém ceníku budou tyto vozy označeny jako verze L200 Plus. Současně bude v zákaznickém ceníku tato možnost také komunikována jako doplňkový výkonový paket. Jako dodatečně montované příslušenství bude tedy mít cenu 31 900 Kč vč. DPH.

7 let / 150 000 km

Výjimečnost této prodloužení záruky na 7 let / 150 000 km spočívá v tom, že po celou dobu jejího trvání zaručuje svému majiteli, resp. vozidlu, krytí v rozsahu plné tovární záruky. Při vzniku závady jsou opravy na rozdíl od originální záruky

Zdroj: M Motors CZ

Podobné články:

Napsat komentář

3000 Kč za založení účtu v bance

Tři tisícovky, které leží doslova na zemi a stačí je zvednout. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát měsíčně kartou a tři tisícovky jsou vaše. To mě zajímá.