Kdy můžeme očekávat novou Alpinu B3?

Současná Alpina Bi-Turbo založená na generaci E90 si odjezdí ještě zhruba rok, než ji vystřídá nová generace F30. Pojďme si zaspekulovat nad tím, jaká asi bude.

Web bimmertoday.de informoval o tom, že nová Bétrojka se představí na autosalonu v Ženevě, tedy v březnu 2013. Verze B3 Bi-Turbo bude mít dvakrát přeplňovaný řadový šestiválec N55 o objemu 3,0 l a výkonu cca 309 kW (420 k). Současná B3S Bi-Turbo disponuje výkonem 294 kW (400 k). Samozřejmostí bude 8stupňová automatická převodovka. Osobně bychom se přimlouvali za to, aby Alpina nenahradila pádla pod volantem za drobná tlačítka, tak jako to udělala v případě B6


Autor: bimmertoday.de

takhle nějak bude vypadat nová B3

Benzínová B3 nebude jediná, sekundovat jí bude i naftová D3 založená na modelu 320d. Jako první se představí sedan a pravděpodobně i kombi, následovat budou coupé a kabriolet. Zájemci o pohon všech kol by rovněž neměli být ošizeni, ale ten momentálně ještě není v nabídce ani pro současnou řadu 3 F30. Očekáváme, že se tak stane na podzim 2012.

Podobné články:

1000 Kč za založení účtu

Tisícovka, která leží doslova na zemi. Založte si účet u RB, zaplaťte třikrát kartou a tisícovka je vaše. To mě zajímá.

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.