Rostoucí úroveň již 6. ročníku Prague Car Festival, konaného vždy první víkend v září nabírá na důležitosti evropského formátu nejen díky kvalitě vystavovaných exponátů, vystavovatelů a návštěvníků, ale také díky nově vznikajícím partnerstvím.

Po titulárním partnerovi této akce byla podepsána dohoda o generálním partnerství se špičkovou ve svém oboru – švédskou tuning a performance společností BSR. Oboustranně prospěšnou a dlouhodobou spolupráci nejen pro rok 2017 stvrdili svými podpisy pan Martin Apeltauer – ředitel festivalu a pan Martin Hák, CEO BSR Česká republika a Slovensko.

Po úspěšném roce 2016, kdy výstavu během víkendu navštívilo téměř 18.000 návštěvníků, kteří na výstavní ploše 22.000m2 mohli obdivovat 463 vystavených vozidel a špičkové produkty 65 zúčastněných firem se letos díky zvýšenému zájmu ze strany zástupců automobilek předpokládá rozšíření výstavní plochy o další halu. Upravené vozy z 9 zemí Evropy, zcela nové vozy – některé ve své výstavní premiéře, závodní či drift speciály, performance produkty, tuning, show, volba Miss Léto a celá řada dalších doprovodných a vzdělávacích programů tak dělají z tohoto festivalu vcelku ojedinělou příležitost pro zábavu a poznání celých rodin napříč všemi generacemi.