15letá holka přijela do školy v Lamborghini

Spojené státy jsou opravdu zemí svobody a neomezených možností. Nebo víte o jiném místě, kde jezdí náctileté slečny do školy ve vzácném Lamborghini Gallardo LP570–4 Super Trofeo Stradale?

Server Jalopnik.com přišel se zajímavou zprávou – u střední školy Hebron High School v Carrolltonu, Texas, bylo vyfoceno velmi vzácné auto – Lamborghini Gallardo LP570–4 Super Trofeo Stradale, kterých se vyrobilo jen 150 kusů. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby s ním přijel rodič vyzvednout potomka ze školy, ale to se nestalo. S autem údajně přijela 15letá slečna. Sama! Řidičské oprávnění ve státě Texas lze získat až po dovršení 16 let, výjimečně od 15 let je-li splněna jedna z následujících podmínek: 1. Rodina žadatele čelí neobvyklé ekonomické situaci a je zbavena základních životních potřeb. 2. Žadatel má nemocného člena rodiny, který potřebuje převoz k lékařskému ošetření nebo žadatel musí řídit vůz za účelem udržení domácnosti v chodu. 3. Žadatel je zapsán do odborného vzdělávacího programu. 4. Bezprostřední rodinný příslušník zemřel a zbývající členové rodiny potřebují někoho, kdo by dočasně vykonávat řidiče za účelem udržení domácnosti v chodu. Ani jedna podmínka se ale naší hrdinky netýká, neboť má o čtyři roky staršího bratra, přičemž samotný vůz patří příteli jejich matky.

Podobné články:

11 komentářů u „15letá holka přijela do školy v Lamborghini“

Napsat komentář

Neomezené volání a porce dat za 327 Kč

Neplatíte zbytečně moc za svůj mobil? Podívejte se, jak mít neomezené volání a slušnou porci dat za bezkonkurenčních 327 korun.